membrana dachowa pcv Bielsko-Biała
izolacja membranowa
membarny pcv na dach
membrany pcv izolacje

Hydroizolacja membraną PCV – dlaczego warto się na nią zdecydować?
 

Hydroizolacja dachów, tarasów, balkonów może odbywać się z użyciem membran PCV. To szczególnie dobry materiał do izolacji dachów płaskich, również wtedy gdy zależy nam na szybkim zabezpieczeniu budynku, a także długiej eksploatacji. Uszczelnianie tarasów, dachów i murów za pomocą membrany to gwarancja trwałości i jakości wykonania.


Membrany charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i promienie UV, co powoduje, że izolacje membraną PCV są bardzo wytrzymałe. Warto zainwestować w nie zarówno w przypadku nowych, jak i remontowanych obiektów.

Membrany dachowe PCV są niezwykle lekkie, co oznacza, że nie obciążają nadmiernie konstrukcji dachu. Ponadto są materiałem ekologicznym, który poddaje się recyklingowi. Hydroizolacja membraną PCV ma jeszcze więcej zalet. Mianowicie, nadaje się praktycznie na każde podłoże w budownictwie, a prace montażowe z jej udziałem można prowadzić cały rok. Poza tym w wielu przypadkach membranę PCV można zastosować do obróbki elementów wystających na dachu, co sprawia, że nie wykonujemy kosztownej obróbki blacharskiej, oszczędzając środki finansowe. Decydując się izolację membraną PCV nie musimy stosować otwartego ognia przy montażu, co ma decydującą przewagę w przypadku konstrukcji drewnianych.

Membrana zapewnia bezusterkowe użytkowanie przez wiele lat.

MEMBRANY PCV

Izolacje Herma

zadzwoń teraz

hydroizolacje

604 275 363

Izolacje Marek Herma

® Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.